Service Award Recipients

25 Years

Alex Novakovic - Best Computer Accounting

Deborah Thompson - Thompson's Bookkeeping Services

Edwin (Ted) Cole - Edwin Albert Cole

Gary Jones - Geejay Computer Services

Keith Garlick - Blackforest Office Systems

Loy Foo - Able Business Training

Matthew Addison - Addisons

Maureen Burmeister - The Business Minder Pty Ltd

Pam Chilman - Australian Management Control

Richard Mcintosh - Anthill Technologies Pty Ltd

Rick Freitag - BizEducation Pty Ltd

Robyn Fuller - Preferred Business Services

Sharon Buck - Tailored Training Solutions Pty Ltd

Tom Thompson - Kerra Consulting Services

20 Years

Chris Burns - Complete Business Strategies

Chris McComb - Productivity Solutions - Addisons

Harry Polley - Keyone Computer Accounting

Helen Pascoe - CAD Partners Croydon

Ian Backhouse - Country Office Systems

John Scott - Just For The Record Accounting & GST Services

Lauren Thomson - Ross Clarke Pty Ltd

Louise Keeffe - Louise's Ledgers

Marie Roach - Aviday Pty Ltd

Phil Staley - AccBiz

Ralph Rossteuscher - Computer Accounting Doctor Buxton

Spiro Stefanatos - S&E Business Services Pty Ltd

Vanessa Cuskelly - Edwin Albert Cole

15 Years

Elizabeth Haverfield - Lime Results Pty Ltd

Gail Fitzpatrick - My Fit Accounts

Geoffrey Key - Beltana Nominees Pty Ltd

Jody Sitters - Admin Ezy

Justin Biggs - Justin Biggs

Kevin Russell - Zappy Business Services

Paul Drendel - DrenKo Pty Ltd

Paul Viviers - Networks & Accounts Pty Ltd

Sandra Collins - My Consultant

Stephen Manns - Manns Consulting Services

Steven Jacobson - CFO To Go

Tanya Spence - IAssist

10 Years

Aileen Lyons - YourBIZ - Adminstration & Training

Albert De Gouveia - First Class Accounts - Osborne Park

Bridget Madden - B.B.C. Consulting

Bruce Mason - Jims Bookkeeping (Morley)

Cathie Robilliard - Cathie Robilliard

Charmaine Perry - First Class Accounts - The Entrance

Christina Siarakas - Numbers Made Easy Bookkeeping

Christine Chappell - Finnesse Bookkeeping Services

Christine Gibson - Cee Dee Developments

Della Whitton - Munro Spaul

Dirk Schmitt - Schmitt Services

Donna Alleman - The Trustee For Alleman Family Trust

Fiona Bell - Dependa Bell Accounting Services

Fiona Brown - 5 Star Solutions

Gail Rogerson - Carobon Rogerson Pty Ltd

Gita Hettiaratchi - First Class Accounts - Middle Park

Glenn Nicholson - GN's Bookkeeping & Consultancy

Guy Robertson - Australian Contract Accountants Pty Ltd

Helen Drysdale - Sunstate Business Solutions

Janice Daniel - Lockyer & Partners Pty Ltd

Janine Whitehouse - IBAS - Integrated Business & Accounting Solutions

Jayne Becker - Malcolm Wells Accounting Solutions Pty Ltd

Jennifer Leeds - Contract Accounting Services

Joanne Groves - Astute Business & Consulting Services Pty Ltd

Joanne Hutchinson - Hutchinson Accounting Pty Ltd

Julia Berkhout - Jewels Business Support

Kathryn Campbell - Camden Business Services Pty Ltd

Kathy Nott - KLN Accounting Services

Kay Bright - Bright Bookkeeping By K

Kerrie Newham - The Secretary

Kim Cottrell - Not Only Bookkeeping

Linda Monardo - Monacom Business Solutions

Marianne Neiworo - Business Information Management Ltd

Melanie Sutton - Marilyn Amesbury

Michelle Prutti - Works Organisation P/L

Ofelia Go - Ofelia Go

Peter Maschio - Peter Maschio

Richard Lowe - Richard Lowe & Associates

Rimma Khodor - Rimma Khodor

Sam Sadaka - Sam Sadaka Bookkeeping Services

Sandra Rhodes - River City Accounting

Tammy Cook - Vital Bookkeeping Solutions Pty Ltd

Thea Nisiforou - PC Whiz Computer Training

Tony Mitchell - AHM Business Management Services

Trish Egert - Egert, Patricia Claire

Troy Morrow - Mobile Business Consultants

Wesley Chalke - Wes Chalke Bookkeeping